Надійні партнери служби зайнятості.

Дата: 23.11.2021 10:50

Напередодні Дня працівників сільського господарства України  директор Подільського міськрайонного центру зайнятості Олег Кунаренко та начальник відділу рекрутингу Ольга Гузенко відвідали ТОВ «Подільське ЗПП» та ТОВ «Подільське зерно» та провели зустріч з директорами підприємств Миколою Флоруком та Світланою Главацькою.

Підприємства займаються вирощуванням, прийманням зернових культур та їх зберіганням.

ТОВ „Подільське ЗПП”  та ТОВ «Подільське зерно» - стабільно працюючі підприємства. Потурбувалися на підприємстві і про забезпечення гідних умов праці, стабільної заробітної плати.

Кожен рік з початку сільськогосподарських робіт підприємства за допомогою центру зайнятості укомплектовуються кадрами. Трактористи, слюсаря-ремонтники, апаратники з обробки зерна та водії постійно затребувані на підприємствах.

На протязі 2021 року підприємствами було прийнято на роботу 52 працівника за допомогою Подільського МРЦЗ, більшість з них перебували на обліку як безробітні та пройшли стажування на робочому місці.

Підприємство на протязі всього періоду приймало активну участь у заходах, які проводив Подільський МРЦЗ.

Підсумком проведеної зустрічі, став план спільної роботи Подільського МРЦЗ та підприємств з подальшого укомплектування кадрами підприємства.