Позапланова перевірка виконання вимог протипожежної безпеки у комунальному закладі Центр надання соціальних послуг «Родина

Дата: 23.11.2021 09:21

На виконання доручення Прем’єр-міністра України до Указу Президента України від 29.01.2021 року № 30/2021 «Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні послуги, з метою недопущення надзвичайних ситуацій у закладах надання соціальних послуг, 22.11.2021 року, комісією на чолі із заступником Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Задорожною Л.І., у комунальному закладі Центр надання соціальних послуг «Родина», проведено позапланову перевірку виконання вимог протипожежної безпеки, санітарних норм, дотримання умов надання соціальних послуг.  В ході роботи комісії суттєвих недоліків не виявлено.