Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента – свята молодості, оптимізму і романтики!

Дата: 17.11.2021 08:06

Шановні студенти!

Міжнародний День студента студентство святкує традиційно гучно й весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства, і це свято – ще одна нагода не забувати про це. Це день всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні і нашій громаді вже сьогодні потрібні ваші знання. Бажаю студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя.

Зичу вам у це непросте сьогодення легкого засвоєння знань і їх реалізації в подальшому житті. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у серцях романтика студентських років!

З повагою,

Подільський міський голова                                                            Анатолій Іванов.