Дата: 16.11.2021 15:39

Комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство, яке виконує роботи по наданню послуг централізованого водопостачання та водовідведення, очистки стічних вод, обслуговуванню внутрішньо-будинкових мереж, наданню послуг у рослинництві, облаштуванні  ландшафту шукає:

• юрисконсульта  заробітна плата  9038 грн.;

• слюсаря-сантехніка 4 розр.    заробітна плата   6779 грн.;

• електрогазозварника 3 розр.   заробітна плата     7733 грн.;

• слюсар-ремонтника 3 розр.     заробітна плата    6779 грн.;

• озеленювача       заробітна плата    6606 грн.;

• електромонтера з ремонту та обслуговування   електроустаткування    заробітна плата   3 розр.  6779 грн.;

За більш детальною інформацією  звертайтесь до фахівців Подільського міськрайонного центру зайнятості за адресою м. Подільськ, вул. Соборна, 239 або за тел. (04862)20263 (відділ рекрутингу).