ПОРЯДОК ДЕННИЙ                         Закритої тринадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області  I скликання

Дата: 16.11.2021 11:43

Закритої тринадцятої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

10 година ранку                                                                               Актова зала міської ради

17 листопада 2021 року                                                                          просп. Шевченка, 10

1. Про  внесення змін, скасування рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про затвердження актів визначення розміру та порядку відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок.

3. Про внесення змін, розірвання, припинення, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

4. Про надання  дозволу,  згоди на   розробку документації  із землеустрою.

5. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування»..

6. Про укладання ( розірвання)договору  на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ.

7. Про укладання договору оренди за межами населених пунктів на території Подільської міської  територіальної громади.

8. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

9. Про надання згоди на поділ земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання згоди на поділ земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій.

11. Про надання згоди на поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення  та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

13. Про реєстрацію права комунальної власності  Подільської міської ради  Подільського району Одеської області  на земельну ділянку.

14. Про закриття кладовищ.

15. Про припинення діяльності відділу державного архітектурно-будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

16. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської

області від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки».

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

17. Про надання згоди на передачу у комунальну власність Подільської міської територіальної громади витрат за об’єктом «Капітальний  ремонт багатофункціонального спортивного майданчику Подільської міської ради Подільського району Одеської області».

18. Про придбання житла за адресою: Одеська область, м. Подільськ, вул. Кузовкова, б.8, кв.69.

19. Про затвердження звіту  про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за  9 місяців 2021 року.

Доповідач: Музичук О.В.- перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

20 Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

21. Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

22 Про утворення старостинського округу на території Подільської міської територіальної громади.

Доповідач: Чуприна О.В. - керуюча справами виконавчого комітету.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ЗАКРИТОЇ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                Актовий зал міської ради

17 листопада  2021 року                                                                          просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.