І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 08.11.2021р. по14.11.2021р.

Дата: 16.11.2021 08:55

І Н Ф О Р М А Ц І Я

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1. 12 листопада 2021 року на спортивному майданчику в с. Липецьке відбувся турнір з волейболу  серед школярів, в якому взяло участь 12 учасників.

2. 14 листопада 2021 року  на спортивному майданчику 1 КП військового містечка відбувся майстер-клас зі змішаних видів єдиноборств від СК "КОРШУН", тренер Володимир Катармасовський.  Цього дня на майданчику зібралося багато дітей та підлітків, дорослих та навіть декілька людей похилого віку, які із зацікавленістю та задоволенням повторювали усі рухи за тренером, а деякі просто спостерігали за дійством.

3. 14 листопада 2021 року  в спортзалі УСМП відбувся міні-турнір з настільного тенісу. Прийняло участь 11  учасників, з них 4 дітей.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 13.11.2021 року в м. Южноукраїнськ відбулася матчева зустріч з боксу серед юнаків 2006-2007, 2008  р.н. та старше.

В запеклих спарингах вихованці КДЮСШ «Локомотив» перемогли боксерів Южноукраїнська з рахунком 7:1.

Тренер-викладач : Максимов М.С.

2.13.11.2021 року в м. Подільськ  відбулася матчева зустріч з футболу серед КДЮСШ «Локомотив» та ДЮСШ Куяльник, серед юнаків 2006-2007 р.н. з метою підготовки команд до Чемпіонату Одеської області з футболу.

• КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Куяльник   1:4.

Тренер-викладач : Ясінський В.М.

3. 14.11.2021 року в м. Подільськ відбувся турнір з міні-футболу присвячений Дню футболу України серед юнаків 2007 р.н. та старше, в якому взяли участь 5 команд по коловій системі.

Місця розподілились наступним чином:

• І місце – КДЮСШ «Локомотив»;

• ІІ місце – ДЮСШ Куяльник;

ІІІ місце – юнаки  відділення боксу КДЮСШ «Локомотив».

Кращими гравцями турніру стали :

• Познюков Анатолій

• Боровець Максим

• Камишнюк Анатолій

• Максимов Артем

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

Начальник  управління                                                                                   В.В.Конюхов