Про затвердження положення «Про виплату одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам Подільської міської територіальної громади»

Дата: 15.11.2021 09:17

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОГУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження положення «Про виплату

одноразових персональних премій Подільського

міського голови спортсменам та тренерам Подільської

міської територіальної громади»

Розглянувши клопотання начальника управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області Конюхова В.В. про затвердження положення «Про виплату одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам Подільської міської територіальної громади», відповідно до Закону України «Про фізичну культуру та спорт», Указу Президента України від 08.11.2002 року №998/2002 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки розвитку фізичної культури і спорту в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2020 року №1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року», враховуючи рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23.12.2020р. №19-I «Програми розвитку фізичної культури та спорту у Подільській територіальній громаді на 2021-2023 роки», керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет  Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1. Затвердити положення «Про виплату одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам Подільської міської територіальної громади», яке набуде чинності з 1 січня 2022 року, додається.
  2. Затвердити склад комісії з призначення одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам  Подільської міської територіальної громади, додається.
  3. Затвердити з 1 січня 2022 року розмір одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам Подільської міської територіальної громади, додається.
  4. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) проводити фінансування грошових виплат одноразових персональних премій Подільського міського голови спортсменам та тренерам  Подільської міської територіальної громади.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Подільський міський голова                                                                           А.П.ІВАНОВ

Вик. Конюхов В.В. 0669208000

Р/р