Про припинення діяльності відділу державного архітектурно – будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 04.11.2021 14:28

УКРАЇНА                                              Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про припинення діяльності відділу державного

архітектурно – будівельного контролю

Подільської міської ради Подільського

району Одеської області

Відповідно до ст. ст. 104, 105, 110, 111  Цивільного     кодексу    України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись ст. 26 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1.Припинити діяльність відділу державного архітектурно – будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області шляхом ліквідації.

2. Створити  ліквідаційну комісію з припинення відділу державного архітектурно – будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області та затвердити її склад (додається).

3. Місцезнаходження ліквідаційної комісії визначити за адресою: Одеська область, місто Подільськ, пр-т Шевченка, буд. 7А.

4. Встановити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог складає 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію.

5. Ліквідаційній комісії, у встановленому чинним законодавством України порядку, забезпечити вжиття всіх необхідних заходів щодо ліквідації відділу державного архітектурно – будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області:

5.1.Надати державному реєстратору документи передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» для внесення до реєстру рішення про ліквідацію.

5.2.Повідомити, в установленому чинним законодавством України порядку, службовців відділу державного архітектурно – будівельного контролю Подільської міської ради Подільського району Одеської області про ліквідацію юридичної особи. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантів у порядку та на умовах визначених чинним законодавством України.

5.3.Провести інвентаризацію майна. Скласти ліквідаційний баланс, подати його на затвердження Подільської міської ради Подільського району Одеської області після закінчення строку пред’явлення кредиторами своїх вимог.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.)

Проект підготувала

Селіфанова І.П.