Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 05 листопада 2021 року.

Дата: 05.11.2021 14:21
Кількість переглядів: 226

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом на 05 листопада 2021 року.

  

      КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно- диспетчерською службою виконано 24 заявки  абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Армійська, 627; вул. Некрасова,2б/1;  пр.-кт Перемоги, 21  та ін.

       Силами цеху водопостачання виконано 2 заявки: с. Липецьке вул. Центральна,64;

вул. Ломоносова, 26.

       Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 42                заявками   абонентів:  вул. Ломоносова, 19; вул. Соборна, 245;  пров. Дальній, 4 та ін.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

 

    КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій  подається згідно температурного графіка.

      На  даний момент технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  не проводиться  Підприємством,  а    здійснюється  самостійно Споживачами  власними силами  за свій рахунок ( згідно Закону України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» та «Правил надання послуги з постачання теплової енергії» затверджених постановою Кабінету Міністрів України №830 від 21.08.2019р. із змінами від 08.09.2021р. № 1022).

      За  період  з 01.11.2021р. по 05.11.2021р. до КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» від мешканців  4-х будинків надійшли протоколи загальних зборів  співвласників будинків про бажання укласти договір на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення .

     Кількість наданих протоколів  з початку опалювального сезона  від мешканців багатоквартирних  будинків до  КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»  складає  - 18.

       Кількість украдених  договорів на  технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  складає -10  .

 

    22 «             Компанія «Горсвет» . Виконання  заявок від населення міста –  15 од. 

   В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведено:

     - заміна ламп по вул. Вокзальна, 20 оп. № 24, вул. Успенська, 134 оп. № 23, вул. Л.Толстого, 3.

     - заміна ламп на світлофорних обєктах по вул. Соборна кут просп. Перемоги.

     - ремонт світлодіодних світильників на перехресті  вул. Ломоносова - пров. Ломоносова – 1 од. та по вул. Соборна.

     - вирівнювання кронштейну світильника на перехресті вул. Соборна – просп..   Перемоги.

     - реконструкція лінії по вул. Бірзульська оп. № 29.

  Проведена заміна неізольованого проводу на ізольований:

      вул. Тіверська  - 540 м., вул. Чапаєва – 140 м.

  Заміна пошкодженого проводу по вул. Армійська (р-н в/о 2196) – 300 м.

                Проведено огляд вуличних світильників, обхід та огляд мереж вуличного   освітлення  та світлофорних об’єктів.                        

 

  КО   «Благоустрій            Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи з чищення лотків водовідведення по вулиці Мельниченка, Сільськогосподарська, Партизанська та Подільська.

     У с. Липецьке проводиться щоденне прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика та біля автобусних зупинок. Щоденно проводиться прибирання та вивіз опалого листя на тротуарах, парках та біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ. Виконані роботи зі скошування та вирубки рослинної порослі придорожньої зони по вулиці Мойсеєнко та вулиці Центральна.

 

  ПП «Городок КВП»  Проведено обробку підїздів  дезінфікуючою рідиною у ж/б по вул. Армійській  №№ 40/1, 40/3, 40/4, 40/5, 99, 200, 203, 298, 447, 456, 490,  514, 520, 523, 528,  544, 554, 578, 592, 603, 604, 606, 607, 619,  625, 627; вул.  Л.Толстого № № 1,3,11; Пр.  Перемоги  №№ 28,30;  Кузовкова № 2. Обрізка гілок дерев біля ж/б 554,544 по вул. Армійській . Вапнування  цоколя  у ж/б 2  по вул. Кузовкова.  Ремонт та штукатурка вентиляційних каналів 10 шт. у ж/б 528 по вул.Армійській . Ремонт  дверей виходу на дах у 2-му  під’їзді у ж/б 490 по вул.Армійській . Ремонт дверей виходу на дах у 3-му та 4-му  під’їздах  у ж/б 607 по вул.Армійській . Ремонт  у 1-му  під’їзді  у ж/б 528 по вул.Армійській .  Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  80м³.  Електриком  підприємства виконано  6  заяв  від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

 

    ПП «Курінь» Виконується ремонт  та остіклення віконних рам ,заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей; - виконується ремонт  кодових замків та заміна на нові иконано частковий ремонт покрівлі  будинку по вул. Гагаріна 126 та ремонт  козирків  над вхідними дверми будинку по вул. Шкільна . Проведено частковий  ремонт  даху  буд по вул. пр.Перемоги 34 та розборку стіни для заміни каналізаційної труби в під їзді будинку по вул.Соборна 115. Продовжується  поточний ремонт під їздів в будинку № 4 по вул. Кузовкова.

Проводиться установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

- чистка вентиляційних каналів;

- вивозиться негабаритне сміття;

- екстрених викликів електриків –7;

- постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду, вивозиться сухе листя.

 

 Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади Департаменту ЖКГАЗВ розглянуто 10 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 4.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота у телефонному режимі з мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях міста, біля торговельних об’єктів та на прилеглих територіях. Також здійснено чергові рейди на предмет виявлення осіб, які порушують санітарний стан громад по вул. Мельниченка.

        У зв’язку з карантином в управлінні приймаються заяви та скарги від мешканців міста , а також

відділ працює у штатному режимі з дотриманням карантинних норм. Усім, хто звертається, відповіді будуть надані у строк, визначений чинним законодавством.

        У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 3-99-13.

 

 

  Т.в.о. директора Департаменту       Є.С. Іванюк                                                                                 

 

  Вик. Євтодій С.О.

тел. 23596

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора