3 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 03.11.2021 16:17

Фото без опису

Засідання відбулося під головуванням Подільського міського голови Анатолія Іванова

Розглядалися питання Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин; служби у справах дітей; управління освіти; фінансового управління та інші.

Під час засідання було розглянуто 32 питання: видача дублікатів правовстановлюючих документів,  затвердження переліку об’єктів поточного ремонту на 2021 рік на території Подільської міської громади, видачу ордерів на знесення зелених насаджень, виділення коштів на надання матеріальної допомоги на поховання, розгляд протоколів про адмін. порушення, надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності та інші.

Фото без опису

Всі проекти рішень були уважно вивчені, обговорені і прийняті.