КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» інформує

Дата: 03.11.2021 09:22

На виконання вимог Закону України «Про житлово – комунальні послуги» в новій редакції, що стосується обслуговування внутрішьобудинкових систем теплопостачання ,  розроблено Розрахунок комплексу робіт, які входять до  обслуговування внутрішьобудинкових систем теплопостачання житлових будинків на опалювальний період. Вартість робіт складає 0,62 грн.( 62 копійки) за 1м 2 опалювальної площі квартири.  Ліквідація аварій, які потребують додаткових витрат на закупівлю  матеріалів та проведення робіт,  не включені зазначеного розрахунку. Роботи  з ліквідації аварій проводяться по факту виникнення, та оплачуються Споживачами додатково, згідно розрахунку.

Пропонуємо споживачам свої послуги з обслуговування внутрішьобудинкових систем теплопостачання,  з укладанням відповідного договору за рішенням усіх співвласників .Фото без опису