Про   виділення грошових коштів з бюджету Подільської міської територіальної громади

Дата: 02.11.2021 18:19

проєкт

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про   виділення грошових коштів з бюджету

Подільської міської територіальної громади

Розглянувши клопотання заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Задорожної Л.І., начальника управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області Добрянської Н.В. про виділення грошових коштів з бюджету, на виконання цільової програми соціальної підтримки населення Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 10.02.2021 р. № 47-І, відповідно до Порядку надання матеріальної допомоги вразливим верствам населення Подільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 11.02.2021 р. № 33 та  керуючись п.п. 4 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Виділити з бюджету Подільської міської територіальної громади грошові кошти у сумі 47748,00 грн., з них:
  • управлінню освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області – 1810,00 грн. для виплати одноразової допомоги дитині-сироті, позбавленій батьківського піклування, якій виповнилося 18 років, відповідно до Постанов КМУ від 25.08.2005 р. № 823, від 23.09.2015 р. № 762, а саме Березі Антону Сергійовичу *** року народження, який проживає ***;
  • департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я  Подільської міської ради Подільського району Одеської області 45938,00 грн., у тому числі: 20600,00 грн. для надання матеріальної допомоги хворим на онкологічні захворювання та хворим, які потребують довготривалого лікування мешканцям Подільської міської територіальної громади згідно поданих заяв,  у тому числі 20000,00 грн. матеріальна допомога та 600,00 грн. поштовий збір (протокол засідання координаційної ради від 22 жовтня 2021 року № 52–М); 24205,00 грн. для надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям Подільської міської територіальної громади згідно поданих заяв,  у тому числі 23500,00 грн. матеріальна допомога та 705,00 грн. поштовий збір (протокол засідання координаційної ради від 22 жовтня 2021 року № 53–М); 618,00 грн. для надання матеріальної допомоги мешканцю міста, які опинились в скрутному матеріальному становищі, для вирішення соціально-побутових питань,  згідно поданої заяви, у тому числі 600,00 грн. матеріальна допомога та 18,00 грн. поштовий збір (протокол засідання координаційної ради від 22 жовтня 2021 року № 54–М); 515,00 для надання матеріальної допомоги учасникам війни, ветеранам праці у зв’язку з ювілейною датою за клопотанням голови ради  Подільської організації ветеранів Бацури С.Ю., у тому числі 500,00 гривень матеріальна допомога та 15,00 гривень поштовий збір (протокол засідання координаційної ради від 22 жовтня 2021 року № 55-М).
  1. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (МУЗИЧУК О.В.) профінансувати  вказані установи у зазначених сумах за рахунок коштів, передбачених  на ці цілі у бюджеті  Подільської міської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Подільський міський  голова                                                                               А. П.  ІВАНОВ

Вик. Музичук О.В.                                                                                     Р/р Фінуправління,. Задорожна Л.І., УО, ДССПтаОЗ