Про надання згоди на передачу у комунальну власність Подільської міської територіальної громади витрат за об’єктом «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області»

Дата: 02.11.2021 17:56

УКРАЇНА                                              Проєкт

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання згоди на передачу у комунальну

власність Подільської міської територіальної

громади витрат за об’єктом «Капітальний

ремонт багатофункціонального спортивного майданчика

по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області»

Розглянувши лист Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації про виконання доручення Одеської обласної держаної адміністрації від 29.10.2021р. №02.03/121/74 про надання згоди щодо передачі витрат за об’єктом «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області» на баланс управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області, керуючись п.51 ч.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська  міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на передачу у комунальну власність Подільської міської територіальної громади витрат в сумі 3231,072 тис. грн. за об’єктом «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області».

2.Створити комісію по прийому-передачі балансової вартості об’єкту «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області» та затвердити її склад (додається).

3. Управлінню спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області, в установленому порядку, здійснити прийом-передачу об’єкту «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Соборна, 66а в м. Подільськ Одеської області».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.)

Подільський міський голова                                                                           А.П. Іванов

Вик.Конюхов В.В.

т.0669208000