День автомобіліста і дорожного господарства

Дата: 31.10.2021 13:48

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

День автомобіліста і дорожника відзначають в Україні за указом президента з 1993 року, в останню неділю жовтня. Однак зараз це не тільки професійне свято працівників автотранспорту і дорожнього господарства – у цей день заведено вітати також всіх водіїв.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом, святом всіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів.

Від Вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність та безпека перевезень.

Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Зі святом!

Нехай усі дороги у вашому житті будуть безаварійними, а праця завжди дарує задоволення та достаток!