Про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення

Дата: 27.10.2021 13:20

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про розгляд протоколів про

адміністративні правопорушення

Розглянувши протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст.198 КУпАП ,Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», керуючись ст.ст. 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.00 коп. слідуючих осіб:

-Чернецького Дмитра Ігоровича(інн***);

-Кирилова Костянтина Михайловича(інн ***);

-Цуркана Андрія Миколайовича(інн***);

-Дулгера Ігоря (інн ***);

-Купріян Тамару Юріївну(інн***);

2. Сума штрафу повинна бути сплачена на розрахунковий рахунок: UA 638999980314080542000015746. Одержувач: УК у Подільску/Подільському районі МФО: 828011. Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП) в Одеській обл. м. Одеса. Код ЕДРПОУ: 37984302. Код платежу: 21081100 плата за надання інших адміністративних послуг, не пізніше як через 15 (п’ятнадцять)  днів ( ст. 307 КУпАП).

3. Рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області набирає чинності з моменту його прийняття.

4. Контроль за сплатою адміністративних стягнень покласти на фінансове управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області(Музичук О.В.)

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області МУЗИЧУК О.В.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

Вик. Музичук О.В. 2-49-07

р/р ЦНАП,Чуприна О.В