Простір необмежених можливостей, в якому враховуються інтереси кожного і немає місця дискримінації

Дата: 02.11.2021 08:00

#bezbariernist, #безбарєрність, #barrierfree, #бізнесбезбарєрів, #історіїякінадихають

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» продовжуємо розкривати нові, додаткові смисли поняття «безбар’єрність», коли в центрі уваги – людина.

Можливість для кожного бути реалізованим, проводити дозвілля повноцінно, долучатися до культурних заходів та при цьому не відчувати жодної дискримінації — це про суспільну безбар’єрність.

У демократичному світі кожен має право на самовираження та заслуговує бути почутим. Нова державна політика з реалізації Нацстратегії безбар’єрності покликана це забезпечити.

Суспільна та громадянська безбар’єрність –передумова для участі у всіх формах суспільного життя та громадської активності.