Пункт вакцинації проти COVID-19 розгорнувся на залізничному вокзалі Подільська.

Дата: 25.10.2021 15:38

Фото без описуПункт вакцинації проти COVID-19 розгорнувся на залізничному вокзалі Подільська.
 Всі бажаючі можуть безкоштовно отримати на вибір три види вакцини: Pfizer-BioNTech, CoviShield та CoronaVac. Пункт вакцинації працює з 10-00 до 16-00 ( до останного відвідувача). Людей після отримання навіть першої дози вакцини пускатимуть у потяг.

Нагадаємо, що жителі Подільської громади мають змогу пройти  вакцинацію ЦПМСД Подільської міської ради (Подільська міська лікарня) та ЦПМСД Куяльницької сільської ради ( Подільська районна лікарня)
Якщо ви ще не щеплені, не зволікайте – вакцинуйтесь та захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19 та його наслідків. Вакцинуватися варто навіть тим, хто вже перехворів, адже наразі невідомо, скільки саме триває природний імунітет після перенесеного захворювання.
Будьте здорові!