Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про видачу дублікатів правовстановлюючих документів

Дата: 25.10.2021 09:27
Кількість переглядів: 422

                                                                                                                                                                                                                              проєкт

                                                                                                                                               

У К Р А Ї Н А

 

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Про видачу дублікатів

правовстановлюючих документів

 

Розглянувши заяви громадян, керуючись п.п. 10 п. б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В:

 

1. За заявою Касумова Валерія Олеговича про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру **** у зв’язку з втратою, враховуючи, що оформлення права власності проводилося згідно рішення комісії приватизації житлового фонду Котовської міської ради народних депутатів

- видати дублікат свідоцтва про право власності Касумову Валерію Олеговичу, Касумову В’ячеславу Олеговичу та на ім’я Касумової Валентини Олександрівни на ***,  замість втраченого свідоцтва №** про право власності на житло, виданого комісією приватизації житлового фонду Котовської міської ради народних депутатів 17.02.1993 р. згідно розпорядження №2/27  від 11.02.1993 р.

 

2. За заявою Сидоренка Сергія Сергійовича про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру ***, у зв’язку з втратою, враховуючи, що оформлення права власності проводилося згідно рішення виконавчого комітету  Котовської міської ради

- видати дублікат свідоцтва про право власності Сидоренку Сергію Сергійовичу на ім’я Сидоренка Олександра Єфимовича, Сидоренко Діоніли Ананьївни, Сидоренка Сергія Олександровича в рівних частинах кожному на квартиру ***,  замість втраченого свідоцтва про право власності на житло, виданого виконавчим комітетом Котовської  міської ради 11.10.2000 р. згідно рішення виконкому №350  від 26.09.2000 р.

 

3. Зобов’язати заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В. видати дублікати свідоцтв про право власності.

 

 

     Подільський міський голова                                                                                А.П. ІВАНОВ

 

 

Вик. Фараджева Н.В.

Тел.2-36-05

 

р/р Фараджева Н.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано