Про закриття кладовищ

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про закриття кладовищ

Відповідно до пп. 8 ст. 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу» з урахуванням клопотання директора ПСКП «Меморіал – сервіс» Музичука О.В. про закриття кладовищ у зв’язку з відсутністю нових місць для поховань, та  керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И Л А:

1.    Закрити кладовища: №1 по вул. Виноградна, № 2 – 3 по вул. Осипенко, №6 по вул. Кобзарська, №7 по вул. Кобилецького.

1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин  (Кашульський В.П.)

Вик. Іванюк Є.С.

р/р Корчовий А.В.