Активні вихідні.

Дата: 18.10.2021 09:34

Фото без описуУправлінням спорту та молодіжної політики до Дня захисників і захисниць України був проведений спортивно-патріотичний захід за участі молоді Подільської громади.

В селі Олександрівка, на базі майбутнього міжсезонного табору, діти мали змогу ознайомитись зі зразками зброї, яка знаходиться на озброєні української армії, постріляти з учбово-тренувальної зброї.

Майстер з виготовлення луків надав уроки по стрільбі з луків.

Після активної фази відпочинку діти куштували смачну уху та багато інших смаколиків.

Нагадаємо, що у Подільській міській громаді створено веломаршрут " На побачення з природою", який реалізується за підтримки проекту " Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що співфінансується Європейським Союзом та Британською радою в Україні, цей маршрут веде від парку ім.Т.Г. Шевченка , через с.Куяльник до озера с.Олександрівка, де є можливість припаркувати свої вєліки та в гарних альтанках відпочити і насолодитися мальовничими краєвидами місцевої природи.