«Козацький гарт»

Дата: 12.10.2021 16:47

Фото без описуСьогодні, 12 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, управлінням освіти Подільської міської ради в онлайн режимі було проведено міські змагання «Козацький гарт».

Метою змагань є виховання у підростаючого покоління громадських та патріотичних почуттів, поглиблення знань школярів з історії України, формування духовності, командної єдності та фізичного удосконалення.

Програма змагань складалась з 4 конкурсів:

1) Конкурс «Візитка команди». Козацька, військова пісня на тему «Усім героям України присвячується!»

2) Конкурс «Козацька сила». Максимальна кількість віджимання від полу - один представник від команди;

3) Військовий конкурс. Одягання протигазу на швидкість.

4) Конкурс «Як я знаю історію козацького війська». Складання тесту на швидкість.

До складу конкурсної комісії були запрошені:

- Ярослав Захаров - заступник Подільського міського голови – голова журі;

- Сергій Нікітін – начальник інженерної служби військової частини А1536;

- Сергій Самін – начальник відділення рекрутингу та комплектування Подільського районного комплектувального Центру комплектування та соціальної підтримки;

- Сергій Ткач – начальник відділу дошкільної, корекційної освіти Управління освіти Подільської міської ради;

- Алла Кір’як – начальник відділу загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти Подільської міської ради.

У загальному заліку перемогу здобули учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 .