Безпечне святкування Дня захисника та захисниць України

Дата: 12.10.2021 09:55

Невдовзі відбудеться святкування Дня захисника України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей, Подільське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області закликає дотримуватися вимог безпеки. Зокрема:

• у місцях проведення масового культурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі;

• якщо вам доведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід;

• не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агрессивно;

• заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масового скупчення людей;

• не залишайте дітей без нагляду.

Натрапивши на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно телефонуйте на «101» або «102».

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, повідомте про це службу порятунку за номером «101».

Безпечного святкування!

Головний інспектор ВЗНС Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області