Інформує Департамент Соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я.

Дата: 07.10.2021 11:58

Фото без опису

Шановні мешканці Подільської громади Нагадуємо Вам, що вже дуже скоро розпочнеться опалювальний сезон та після отримання інформації від житлово-комунальних підприємств міста, Державної податкової служби, Пенсійного фонду – буде проведено нарахування житлових субсидій і пільг на опалювальний сезон в автоматичному режимі.

Субсидія не призначається, якщо органом соціального захисту населення отримана інформація про наявність простроченої, понад три місяці, заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у сумі більше 340 гривень.

Одержувачі готівкових пільг при наявності простроченої заборгованості по сплаті за послуги у вказаній сумі будуть автоматично переведені на безготівкову форму одержання пільг.

Просимо Вас, проведіть звірку з вашими постачальниками послуг, переконайтесь, що у вас відсутня прострочена заборгованість, щоб надалі Ви не отримали неприємну новину, що вам відмовлено у призначенні субсидії і готівкової пільги.