До опалювального сезону готові.

Дата: 06.10.2021 16:37

Возможно, это изображение (в помещении)До початку опалювального сезону залишилось зовсім мало часу, але КВЕП “Подільськтеплокомуненерго” вже готове надавати послугу теплопостачання всім абонентам Подільської громади.

Сьогодні, на балансі КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» знаходиться 9 котелень, загальна кількість тепло агрегатів - 41 од., потужність – 53,94 Гкал/год, які працюють на природному газі. Кількість абонентів, що обслуговуються – 5555, протяжність теплових мереж – 62,4 км.

Підприємство щорічно зменшує кількість аварійних теплових мереж та виконує роботи по заміні пошкодженого, застарілого теплоізоляційного матеріалу на більш сучасний, енергоощадний з покриттям оцинкованим кожухом, що значно зменшує втрати теплової енергії, та знімає необхідність щорічного відновлення гідроізоляційного матеріалу.

Так, за останні два роки виконано заміну теплових мереж протяжністю понад 5,6 км.

Рішення про початок опалювального сезону приймається за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує 8 С°