Відкриття активних парків

Дата: 06.10.2021 15:36

Фото без описуПодільська міська громада завжди славилась своїми спортивними традиціями, видатними спортсменами та людьми, які ведуть здоровий спосіб життя.

Місцевою владою приділяється значна увага розвитку фізкультурно-оздоровчої інфраструктури, саме тому у всіх мікрорайонах міста облаштовані спортивні майданчики, які дають змогу усім верствам населення безкоштовно займатися спортом.

Сьогодні у Подільську відбувся черговий етап розвитку фізкультурно-оздоровчої інфраструктури міста, а саме у парку Молодіжний відкрили нову локацію «Активних парків».

На заході були присутні, заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, представники Управління спорту та молодіжної політики та багато молоді.

Кожен мешканець Подільської громади тепер має змогу не лише виконувати спортивні вправи на вуличних тренажерах, а ще й за допомогою смартфону отримати інформацію щодо правильності виконання вправ та навантаження відповідно до рівня свого спортивного стану.

Спортивні досягнення – це перш за все тяжка праця над собою. Керівництво Подільської громади завжди підтримувало та й надалі буде допомагати нашим спортсменам досягати високих нагород.

Спорт – це друг кожної людини, це здоров’я та сила, як тіла так і духу.