ДССПтаОЗ Подільської міської ради інформує про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Дата: 06.10.2021 11:25

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я Подільської міської ради Подільського району Одеської області інформує про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Уряд постановою № 835 від 11.08.2021 року «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, який затверджений постановою Кабінету Міністрі України від 03.02.2021 року №79.

Новими нормами пункту 10 та пункту 13 Порядку №79 встановлено, що після установлення лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я причинного зв’язку інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років, заклад охорони здоров’я у триденний строк зобов’язаний надіслати до органу соціального захисту населення за місцем проживання законного представника дитини з інвалідністю медичний висновок лікарсько-консультативної комісії і вже на підставі такого медичного висновку розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років  підвищується на 50%.

Громадяни, яким необхідно отримати консультації щодо надання державної соціальної допомоги у спеціалістів Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я, можуть це зробити декількома способами:  особисто за адресою: 66305, м.Подільськ, вул.Бочковича 4,  або за телефоном (066)175-40-32.

Директор Департаменту                                               А.А. Перепелиця