Нове відділення поштового зв’язку

Дата: 01.10.2021 15:28

Фото без опису

Сьогодні у мікрорайоні Цукрового заводу, відбулось відкриття нового відділення Укрпошти.

Силами місцевої влади, депутатів Подільської громади та обласної ради вирішувались питання щодо виділення приміщення та пошуку фінансування, а також налагодження взаємозв’язку з обласним відділенням Укрпошти.

Відтепер у місцевих мешканців є можливість розрахуватись за комунальні послуги, отримувати грошові перекази та посилки, замовляти періодичні видання і для цього не потрібно пересуватися до центру міста та витрачати багато часу.

Також у тій же будівлі розміщується медичний пункт де люди мають змогу отримати медичну допомогу, консультацію та ін.

Під час заходу представники Подільської громади разом з депутатами міської та обласної ради спілкувались з людьми, які звертались з різними питаннями та дякували за піклування.