Чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 30.09.2021 16:51

30 вересня 2021 року під головуванням т.в.о. міського голови Олени Музичук відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області. Розглядалися питання щодо коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по КВЕП "Подільськводоканал", про хід виконання "Програми благоустрою,ремонту та утриманню обєктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення теріторії Подільської міської територіальної громади на 2021 рік". Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління архітектури, містобудування і земельних відносин, управління комунального господарства та будівництва, управління освіти, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради, а також фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені, обговорені і прийняті.