ПОРЯДОК ДЕННИЙ Чергова дванадцята сесія Подільської міської ради Подільського району Одеської області  I скликання

Дата: 29.09.2021 15:31

Чергова дванадцята сесія Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

10 година ранку                                                                                           Актова зала міської ради

30 вересня 2021 року                                                                                        просп.Шевченка,10

1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради  Подільського району Одеської області «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу» від 03.03.2021р. №67-І.

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2.  Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020року №17-1 «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки»».

3. Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки молоді у Подільській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

4. Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

5. Про  внесення змін, скасування рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6. Про затвердження актів визначення розміру та порядку відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок.

7. Про внесення змін, розірвання, припинення, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

8. Про надання  дозволу,  згоди на   розробку документації із землеустрою.

9. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду комунальної власності.

11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

13. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

14. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

15. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2021р. №113-1 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу».

16. Про затвердження цільової Програми розбудови велотранспортної інфраструктури на території Подільської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Доповідач: Омельчук А.М. - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської  ради  Подільського району Одеської області.

17. Про затвердження звіту про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Музичук О.В.- перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

18. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

19. Про утворення фонду охорони навколишнього природного середовища та затвердження положення про фонд охорони навколишнього природного середовища.

20. Про Прогноз бюджету  Подільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ЧЕРГОВОЇ ДВАНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                Актовий зал міської ради

30 вересня  2021 року                                                                          просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.