Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету

Дата: 20.09.2021 14:16

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого

комітету

З метою обліку об’єктів нерухомості комунальної власності, керуючись   п.п.10 п. «б» ст. 30  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Котовської міської ради « Про надання поштових адрес» від 26.01.2007 р. №10, а саме:

слова абзаца 3 ч. 3 «приміщенню магазина «Одеса книга» замінити словами «нежитловому приміщенню».

2. Доповнити рішення частиною 4 наступного змісту:

«4. В зв’язку з присвоєнням окремих поштових адрес об’єктам комунальної власності, здійснити заходи щодо обліку об’єктів нерухомості  відповідними балансоутримувачами.»

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради  КОРЧОВОГО А.В.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ