«День з поліцейським та рятівником» набрав популярності серед учнів Подільського району

Дата: 27.09.2021 11:03

Фото без опису

На базі пожежної частини в м. Кодима Подільські рятувальники та поліцейські провели пізнавальний захід «День з поліцейським та рятівником» для малечі.

Співробітники ДСНС продемонстрували дітворі пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке використовується під час ліквідації пожеж, надання допомоги при дорожньо-транспортних аваріях та інших надзвичайних подіях, де необхідна допомога людям.

Також під час даних зустрічей працівники Служби роз’яснили хлопчикам та дівчаткам правила пожежної безпеки в побуті,пояснили, як необхідно діяти у випадку пожежі. Наприкінці заходи малеча мала змогу приміряти бойовий одяг та сфотографуватися на пам'ять.

Фото без опису