Про приватизацію державних квартир (будинків)

Дата: 21.09.2021 16:40

проєкт

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Про приватизацію

державних квартир (будинків)

Розглянувши заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків), відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Положенням про порядок передачі квартир (будинків) житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян, затверджене наказом Міністерства з питань житло-комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, керуючись п.п.10 п. б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В

1.Заяви громадян про приватизацію державних квартир (будинків) задовольнити.

2.Передати в приватну (спільну часткову) власність громадян займані ними на умовах найму державні квартири.

Житловий фонд міської ради:

2.1. Басько Олені Олександрівні двокімнатну квартиру №*** загальною площею 51,0 кв.м., житловою площею 27,1 кв.м., при нормі 31,0 кв.м. Відновна вартість квартири становить 9,18 грн. Розмір доплати за надлишкову площу, 3,60 грн.

2.2. Корнієвському Ігорю Сергійовичу та членам його сім’ї: Корнієвській Ользі Степанівні, Гудименко Крістіні Ігорівні двокімнатну квартиру №*** загальною площею 50,4 кв.м., житловою площею 27,2 кв.м., при нормі 73,0 кв.м. в рівних частинах кожному. Відновна вартість квартири становить 9,07 грн. Сума житлових чеків, яка підлягає видачі мешканцям,  4,07 грн.

2.3. Рудій Олені Георгіївні та члену її сім’ї: Сербул Тетяні Володимирівні двокімнатну квартиру №*** площею 49,7 кв.м., житловою площею 25,3 кв.м., при нормі 52,0 кв.м. в рівних частинах кожному. Відновна вартість квартири становить 8,95 грн. Сума житлових чеків, яка підлягає видачі мешканцям,  0,41 грн.

2.4. Гелеті Володимиру Володимировичу та членам його сім’ї: Гелеті Раїсі Володимирівні, Гелеті Марії Володимирівні трикімнатну квартиру №*** загальною площею 66,9 кв.м., житловою площею 39,8 кв.м., при нормі 73,0 кв.м. в рівних частинах кожному. Відновна вартість квартири становить 12,04 грн. Сума житлових чеків, яка підлягає видачі мешканцям,  1,10 грн.

3. Реєстраційному відділу виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Крутцева Н.В.) провести державну реєстрацію права власності на вищезазначені квартири.

4.Зобов’язати заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В. видати свідоцтва про право власності на вищезазначені квартири.

Вик. Фараджева Н.В.

Тел.2-36-05