Профілактичні бесіди з правил пожежної безпеки під час планової перевірки

Дата: 21.09.2021 11:41

Фото без опису Під час проведення планової перевірки щодо дотримання законодавства та вимог у сфері техногенної та пожежної безпеки акціонерного товариства «ДТЕК Одеські електромережі» в м. Подільськ, співробітники Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області провели роз’яснювальну бесіду щодо правил пожежної безпеки в побуті з працівниками даної організації. Рятувальники пояснили як правильно користуватися електроприладами та наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки в побуті та закликали усіх присутніх не провокувати виникнення пожеж в екосистемах, спалюючи сміття та суху рослинність. Також ДСНСівці нагадали основні причини виникнення пожеж. Інспектори  розповіли, що собою являє вогнегасник та показали як правильно його використовувати якщо ж виникає загорання. Кожен працівник мав змогу власноруч спробувати як працює вогнегасник та загасити умовне місце пожежі.

Наприкінці бесіди співробітники Служби порятунку закликали всіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, адже саме це є гарантією Вашої безпеки.