ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 21.09.2021 11:24

ЗАСІДАННЯ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 вересня 2021 року

Шевченка, 10,проспект

актова зала міської ради

14.00 – 14.30.  Про хід виконання Програми благоустрою, ремонту та утриманню об'єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій Подільської міської територіальної громади на 2021 рік.

Готує довідку, проект рішення та доповідає: Чернега О.І. – директор департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин.

На слухання даного питання запрошуються:

Цуркаль І.В. - директор ПЕТ;

Гордєєв Ю.С. – начальник відділу з питань інформаційної політики та цифрової транформації.

14.30-16.00. Розбір заяв громадян

Доповідають: Чернега О.І., Єфімова А.В.

Посадовим особам, які виносять на розгляд виконкому питання порядку денного засідання виконкому, забезпечити виконання п.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині публікації на офіційному веб-порталі міста Подільськ проектів рішень до дати їх розгляду з метою прийняття.

Тимчасово виконуюча обов’язки

Подільського міського голови                                                               О.В. МУЗИЧУК