Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу» від 03.03.2021 р. №67-I

Дата: 20.09.2021 16:15
Кількість переглядів: 262

Проект

 

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін до рішення Подільської

міської ради Подільського району Одеської

області «Про включення об’єктів оренди

комунальної власності Подільської

міської територіальної громади до

Переліку другого типу» від 03.03.2021 р. №67-I

 

З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями, щодо господарського використання майна, яке перебуває в комунальній власності Подільської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  03.06.2020 р. № 483, керуючись ст. 25, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до п. 1 рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу» від 03.03.2021 р. №67-I виклавши його в новій редакції:

« Включити до Переліку другого типу об’єкти оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади, а саме: нежитлові приміщення другого поверху площею 180,5 м2 та 309,7 м2 за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, Одеська область».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.)

 

 

Вик. Перепелиця

р/р

Музичук О.В.

Задорожна Л.І.

Перепелиця А.А.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора