Про скликання дванадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 20.09.2021 14:00

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання дванадцятої сесії

Подільської міської ради  Подільського

району Одеської області першого скликання

1. На підставі ст. 46, керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дванадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 29 вересня 2021 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на дванадцятій сесії Подільської міської ради  Подільського району Одеської області І скликання питання:

2.1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020 року № 33-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

2.3. Про Прогноз бюджету Подільської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради.

2.4. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки».

2.5. Про внесення змін до Програми підтримки молоді на 2021-2025 роки.

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2.6. Питання регулювання земельних відносин, містобудування, благоустрою.

Доповідач: Чернега О.І. – директор департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин.

2.7. Інші питання.

Доповідачі за розподілом обов’язків.

3. Секретарю Подільської міської ради Скрипнік Т.М. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

Тимчасово виконуюча обов’язки

Подільського міського голови                                                                  О.В. МУЗИЧУК

20.09.2021 р.

№ 266.