Про ведення обліку дітей дошкільного віку в Подільській міській територіальній громаді

Дата: 20.09.2021 12:57

ПОДІЛЬСЬКА міська рада

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
виконавчий комітеТ

Р І Ш Е Н Н Я

З метою забезпечення здобуття дошкільної освіти усіма дітьми дошкільного віку, які проживають на території Подільської  міської територіальної громади, відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 зі змінами, керуючись   підпунктом 4 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області,

ВИРІШИВ:

1. Визначити Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області відповідальним:

- за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей дошкільного віку від 0 до 6  років, які проживають на території Подільської міської територіальної громади;

- за закріпленням території обслуговування за закладами дошкільної освіти, що належать до комунальної форми власності.

2. Подільському районному управлінню поліції ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.), службі у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Єфімова А.В.) у випадку отримання повідомлень щодо порушень прав дитини на здобуття дошкільної освіти проваджувати діяльність відповідно до чинного законодавства України.

3.  Структурним підрозділам Подільської міської ради Подільського району Одеської області, установам та закладам, які здійснюють соціальний захист і профілактику правопорушень, закладам освіти усіх типів та форм власності надавати інформацію про дітей дошкільного віку на вимогу Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Задорожну Л.І.

Подільський міський голова                                            А.П. ІВАНОВ

Вик. Ткач С.Г.

Т. 2-13-11