День рятувальника у Подільську.

Дата: 17.09.2021 16:00

Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Сьогодні, на базі Подільського районного управління ГУ ДСНС України, подільські рятувальники відсвяткували своє професійне свято – День рятівника України.

Слова подяки  лунали з вуст представників Подільської міської ради, Подільської РДА та райради, Куяльницької ОТГ, Одеської облради та ін.

Кращі з кращих були нагороджені Почесними грамотами та подяками.

За особистий вагомий внесок в протипожежну безпеку жителів Подільщини депутат Одеської обласної ради Олександр Маланюк нагородив начальника 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України - полковника ЦЗ Юрія Унтілова, іменним годинником з гравюрою облради.

Рятівники – це люди, які, ризикуючи своїм життям, рятують життя інших, це мужні герої, котрі готові прийти на порятунок щосекунди.

Дякуємо Вам за вашу роботу, мужність, витримку та самовідданість.