День рятівника.

Дата: 17.09.2021 08:30

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та спеціальних формувань Подільщини!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

Ви обрали надзвичайно складну та водночас відповідальну роботу. Рятувати життя інших, зберігаючи в собі готовність до самопожертви – на це здатні дійсно сильні духом, сміливі, віддані професії люди. І саме такі якості справжніх людей ви демонструєте щоденно.

Результатом вашої роботи є найвища похвала – сотні врятованих вами  життів, сотні слів «дякую» та молитов за ваше благополуччя!

Ми в неоціненному боргу перед вашою відданістю справі, перед проявленим героїзмом у часи гострої необхідності та в мирні дні.

Від імені виконавчого комітету Подільської міської ради та від себе особисто дякую вам за нелегку службу та проявлену мужність під час виконання своїх професійних обов’язків!

Бажаю вам міцного здоров’я та добробуту, щастя та сімейного затишку! Нехай ваші професійні будні будуть мирними, а оселі – сповнені радістю та благополуччям.

Зі святом!

Подільський міський голова                                   Анатолій Іванов