До уваги суб’єктів господарювання аграрного сектору громади!

Дата: 13.09.2021 14:55

На виконання листа департамента аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації від 08.09.2021 року №02-18/995 управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє, що 24 вересня поточного року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносини облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів, на виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 №1437-р, проводить навчальний семінар для керівників, бухгалтерів, економістів і юристів аграрного сектору на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари».

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1. ОБІГ С.Г. УГІДЬ.
  2. ПОДАТКОВА РЕФОРМА І ДЕРЖПІДТРИМКА.
  3. ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗОСІБ.
  4. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.
  5. ОБІГ ПАЛЬНОГО.
  6. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ.
  7. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4-ї ГРУПИ.
  8. ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК.
  9. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ.

10.СУДОВА ПРАКТИКА.      11. ОБЛІК І ЗВІТНІСТЬ.

Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок облради №2, конференц-зал на III поверсі.

Початок роботи семінару 11.00. Реєстрація учасників з 10.00. Завершення роботи 15.00.

Семінар платний - 750 грн. з учасника. Вартість включає довідник бухгалтера «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціарн» № 4/2021.

Додатково:

• за 200 грн. можна придбати спеціальний випуск готових рішень «Договір купівлі сільгоспугідь, оренда техніки, послуги з сівби і збирання урожаю, пояснення і скарги в ДПС, страховий стаж» №4/2021;
  • за 250 грн. можна пройти тести за міжнародною програмою СРА Agro-«Сертифікований професійний бухгалтер агросектору» (https://www.cpau.kiev.ua/services/profesijna-sertifikaciya).

Бажаючим взяти участь у семінарі зареєструватися у ФОП «Метелиця Наталія Віталіївна на e-mail: ptalavita@ukr.net або за тел..: +38 (067) 132-15-22, +38 (050) 555-01-85 та оплатити вартість навчання.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.