КО «Благоустрій» працює на благо жителів Подільської громади

Дата: 10.09.2021 14:58

Комунальною організацією «Благоустрій» постійно  виконується великий обсяг робіт по належному санітарному утриманню всіх територій міста. Основними напрямками діяльності Комунальної організації є виконання робіт по благоустрою та санітарному утриманню Подільської громади.
Сьогодні працівниками КО «Благоустрій» виконуються роботи по ремонту та модернізації зливової каналізації по вулиці Гетьманська, а саме заміна зливних лотків та розчистка каналізаційних труб.
Також працівниками проводяться роботи по утриманню в належному стані автобусних зупинок, прибиранню та підтриманню зовнішнього вигляду зелених зон міста, утриманню у належному стані ігрових та спортивних майданчиків Подільської  громади тощо.
87 комунальників, а саме такий штат КО «Благоустрій», кожного дня піклуються про зовнішній стан нашої громади. Часом їх праця не помітна, але вкрай важлива та необхідна. Доки місто ще спить, вони вже працюють.
Цінуйте їх турботу.