"Реформа системи шкільного харчування"

Дата: 09.09.2021 16:13

Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна разом із начальником управління освіти Наталією Добрянською прийняли участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся 9-го вересня у місті Одеса.

Спікерами форуму були міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, Одеський міський голова Генадій Труханов та ін.

Під час заходу учасниками форуму були розглянуті питання щодо нових норм харчування в закладах освіти, проведення публічних закупівель, нові стандарти громадського харчування тощо.

В процесі дискусійного формату кожний учасник форуму мав змогу висловити свою точку зору з того чи іншого питання, задати питання та отримати прямі відповіді. Загалом зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері з професійним підходом до кожного етапу форуму.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)