Толока у селі Олександрівка

Дата: 09.09.2021 11:56

Фото без описуСьогодні, 9-го вересня, у селі Олександрівка пройшла толока з облаштування місця відпочинку на березі річки Тилігул. Було проведено прибирання прибережної частини біля водойми. У заході взяли участь працівники управління економічного розвитку та інвестицій, відділу молодіжної політики, управління культури та туризму Подільської міської ради, представники старостату та небайдужі жителі села. Усі присутні гарно попрацювали та підготували місце для подальшого облаштування зони відпочинку. Саме на березі місцевої водойми планується створення затишного місця відпочинку, а саме: буде організована пляжна зона, встановлені альтанки для відпочинку, урни для сміття та проведено освітлення.

Толока та облаштування місця відпочинку проводиться у межах проєкту веломаршруту «На побачення з природою», який реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.