Договір про співпрацю з «Центром пробації »

Дата: 06.09.2021 14:42

Сьогодні директор Подільського міськрайонного центру зайнятості Олег Кунаренко спільно з фахівцями Подільського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації » в Одеській області Тетяною Буженко та Іриною Іщук підписав договір про співпрацю. Олег Кунаренко наголосив, що дієвий результат співпраці буде отриманий саме завдяки комплексним заходам на основі соціального діалогу. Суб’єктам пробації будуть і надалі надаватися юридичні  консультації з питань трудового законодавства,   профоконсультаційні та профорієнтаційні послуги, а найважливішою умовою успішної реабілітації осіб даної категорії є їх працевлаштування та подальша трудова діяльність, тому що саме офіційна робота та матеріальна стабільність зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень.