І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури та спорту в місті Подільську з 30.08.2021р. по 05.09.2021р.

Дата: 06.09.2021 13:26

Центр «Спорт для всіх»

1. 03 вересня 2021 року в парку «Городок» в рамках програми «Спорт для всіх у парках та скверах» відбулись товариські зустрічі з шашок  серед аматорів де прийняло участь 16 учасників.

2.  05 вересня 2021 року в спортивному залі по вул.Бочковича,1 відбувся міні-турнір з настільного тенісу серед чоловіків та дітей. Прийняло участь всього 11 учасників, в тому числі 4 дітей.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 02.09.2021 року вихованці КДЮСШ приймали участь у  грі відкритої першості Подільської територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2021р. ІІ коло. У ІІ турі зустрілися команди КДЮСШ «Локомотив» та ФК «Більшовик». Гра закінчилася з рахунком 3:3

Тренер-викладач : Ясінський В.М.

2. 04.09.2021 року в місті Одеса пройшла відкрита першість Одеської області з футболу  серед ДЮСШ І тур. Вихованці КДЮСШ «Локомотив» зіграли в нічию з ФК «Отрада» з рахунком  1:1.

Тренер-викладач : Ясінський В.М.

Федерація футболу

1. 1 вересня 2021 року пройшла захоплююча гра, 2-го кола 2-го туру першості Подільської міської територіальної громади з футболу серед аматорських команд, між ФК " Імперія Холоду" та ФК " Подільський АБЗ".В результаті Чемпіони минулого сезону, а саме ФК "Імперія Холоду" отримали перемогу з рахунком 7:1.

2. 2 вересня 2021 року відбулася чергова  гра 2-го кола  2-го туру першості Подільської міської територіальної громади з футболу серед аматорських команд, грали ФК "Більшовик" та КДЮСШ "Локомотив". Результат 3:3.

Начальник управління                                                                        В.В Конюхов