Подільські рятувальники провели рейд в лісопарковій зоні м.Подільська

Дата: 02.09.2021 09:16

Подільські рятувальники провели профілактичний рейд в лісопарковій зоні м. Подільська задля попередження виникнення пожеж в екосистемах. В останній день літа ДСНСівці закликали громадян не палити суху рослинність та сміття на присадибних ділянках, не спалювати стерню на полях, тим самим не провокувати пожежі в природних екосистемах. Також співробітники Служби порятунку нагадали основні правила поведінки під час відпочинку на природі. Адже дуже часто саме після того як населення необачно лишають не загашені багаття трапляються загорання в лісі. Зустрічаючи дітей та молодь у парках, співробітники Подільського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області нагадували і про небезпеку, яку несуть піротехнічні засоби та вибухонебезпечні предмети. На останок рятувальники закликали громадян берегти власне життя та здоров’я та навколишнє середовище.