Нагородження з нагоди 4-ї річниці військової частини А1536

Дата: 01.09.2021 14:14

Нет описания фото. Сьогодні, з нагоди відзначення четвертої річниці військової частини А1536, за сумлінне виконання службових обов'язків, старанність і наполегливість, високі показники в професійній підготовці та з нагоди четвертої річниці створення військової частини А1536 військові були заохочені подяками та грамотами.

На нагородженні були присутні представники Подільської міської ради: заступник міського голови Людмила Задорожна разом з начальником відділу молодіжної політики Володимиром Самборським, а також виконуючий обов'язки начальника озброєння оперативного командування «Південь» - полковник Олег Сніжко.

Сьогодні військовослужбовці зі зброєю в руках героїчно та мужньо захищають рідну землю, організовують відновлення озброєння та військової техніки в районах бойового призначення, займаються відновленням боєздатності військових частин, з честю та гідністю виконують свій конституційний обов'язок.

Українське суспільство може по праву пишатись своїми захисниками.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, военная форма и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)