ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ Чергова одинадцята сесія Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання

Дата: 27.08.2021 08:49

ОРІЄНТОВНИЙ

Чергова одинадцята сесія Подільської міської ради

Подільського району Одеської області  I скликання

10 година ранку                                                                                        Актова зала міської ради

27  серпня 2021 року                                                                                просп. Шевченка, 10

1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідач: Музичук О.В.- перший заступник Подільського міського голови - начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін та доповнень до Положення про  порядок проведення конкурсу та призначення директора закладу загальної середньої освіти.

Доповідач: Задорожна Л.І. - заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3.  Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020року №17-1 «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки»».

4. Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності Подільської міської територіальної громади Шкільного автобусу.

5. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради Подільського району Одеської області».

Доповідач: Захаров Я.В.  - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6. Про  внесення змін, скасування рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник  Подільського  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Про затвердження актів визначення розміру та порядку відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок.

8. Про внесення змін, розірвання, припинення, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

9. Про надання  дозволу,  згоди на   розробку документації із землеустрою.

10. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

11. Про укладання ( розірвання) договору  на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ.

12. Про  погодження технічної документації  із землеустрою щодо  встановлення земельного сервітуту та укладання договору сервітутного землекористування.

13. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства в розмірі середньої земельної частки (паю).

14. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

15. Про проведення інвентаризації земель  комунальної власності полезахисних лісових смуг на землях сільськогосподарського призначення на території Подільської міської територіальної громади.

16. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності  Подільської територіальної громади Подільського району Одеської області.

17. Про надання дозволу, згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

18. Про  передачу  основних засобів та малоцінних необоротних активів з балансу управління  економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області  на баланс Одеської дирекції АТ «Укрпошта».

19. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2021 № 113-І «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ЧЕРГОВОЇ ОДИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                Актовий зал міської ради

27 серпня  2021 року                                                                          просп. Шевченка, 10

1. Для доповіді з питань порядку денного по 10 хвилин.