Виявлення авіабомби в с. Казбеки

Дата: 27.08.2021 08:06

Вибухонебезпечні знахідки не є рідкістю. Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучили та знищили з початку року на території нашої держави близько 52 тисяч вибухонебезпечних предметів, зокрема, часів минулих воєн.

Цього тижня на території Подільського району, а саме в с. Казбеки під час проведення земляних робіт мешканець Подільської міської громади виявив предмет схожий на снаряд та повідомив до Служби Порятунку. Під час огляду місця події співробітниками ДСНС було встановлено, що це авіабомба часів Другої світової війни ФАБ-100 в кількості 1 шт. Була викликана група піротехніків, яка вилучила дану авіабомбу та знешкодила у спеціально-відведеному місці.

У зв’язку з цим рятувальники???????????? вкотре нагадують, при виявлені вибухонебезпечних предметів???????????????? КАТЕГОРИЧНО забороняється:
?брати вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому;

?переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце;

? намагатися розібрати;

?заносити в приміщення;

?закопувати в землю;

?кидати в криницю або річку;

?здавати на металобрухт;

Не забувайте, що легковажне та необережне поводження вибухонебезпечними предметами може призвести до трагічних наслідків!!!