Проєкт рішення виконавчого комітету "Про схвалення прогнозу   бюджету Подільської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки"

Дата: 17.08.2021 15:53

проєкт

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про схвалення прогнозу   бюджету

Подільської міської  територіальної

громади на 2022-2024 роки

Відповідно до статті 751 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02.06.2021 № 314 "Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання", керуючись підпунктом 1 пункту "а" частини першої статті 28, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити прогноз бюджету Подільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (додаток 1).

2. Внести на розгляд Подільської міської раді Подільського району Одеської області проєкт рішення  «Про Прогноз бюджету Подільської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки» (додаток 2).

.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області Музичук О.В.

Подільський міський  голова                                                        А. П.  ІВАНОВ

Документ знаходиться на стадії редагування.

Додатки готуються до друку.

Вик. Музичук О.В.

Р/р Фінуправління